ІНФОРМАЦІЙНА СТОРІНКА

Зовнішнє незалежне оцінювання - це комплекс організаційних процедур (передусім — тестування) спрямований на визначення рівня навчальних досягнень випускників середніх навчальних закладів при їхньому вступі до вищих навчальних закладів.

Мета зовнішнього незалежного оцінювання: підвищення рівня освіти населення України та забезпечення реалізації конституційних прав громадян на рівний доступ до якісної освіти, здійснення контролю за дотриманням Державного стандарту базової і повної середньої освіти й аналізу стану системи освіти, прогнозування її розвитку.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання зараховуються як результати державної підсумкової атестації і як результати вступних іспитів до вищих навчальних закладів.

Заборонено!!!

ON-LINE підготовка до ЗНО-2018

On-line-тестування з української мови та літератури zno.osvita.ua Львівський центр оцінювання якості освіти www.lvtest.org.ua Блог у соціальній мережі "Вконтакті" www.znonasharu.org.ua Тести для підготовки до ЗНО в пошуковій системі Яндекс zno.yandex.ua/ru/ukrainian Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти zno-kharkiv.org.ua/help/zno-2015.php Для підготовки до ЗНО (програми для смартфонів) play.google.com/store/apps/details?id=com.testterra.main

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

ØУкраїнський центр оцінювання якості освіти

http://testportal.gov.ua

ØХарківський регіональний центр оцінювання якості освіти

http://zno-kharkiv.org.ua

Ø

1. УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

2.ОСОБЛИВОСТІ ЗНО - 2018

3.ЗВЕРНІТЬ ОСОБЛИВУ УВАГУ

4. КОРИСНО ПРОЧИТАТИ

5. УМОВИ ВСТУПУ ДО ВНЗ - 2018

6.PISA - 2018

7. ПРОБНЕ ЗНО - 2018

/Files/images/ucoiao.logo.color.png

Кiлькiсть переглядiв: 498

Коментарi